X
X

انبر آرماتوربندی

مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. انبر آرماتوربندی رونیکس مدل RH-1510
  اعلام قیمت و موجودی
 2. انبر آرماتوربندی 10 اینچ آروا مدل 4140
  اعلام قیمت و موجودی
 3. گاز ارماتور بندی سایز 10 اینج اینکو مدل HRP02250
  اعلام قیمت و موجودی
 4. گاز آرماتور بندی سایز 9 اینچ اینکو مدل HRP02230
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

4 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

انبر آرماتوربندی

بسیاری از افراد گمان می‌کنند بتن، مصالحی بسیار سخت است. اگرچه بتن در برابر نیروی‌های مختلفی مقاومت بسیار خوبی دارد؛ اما این مقاومت بالا در برابر نیروهای فشاری و کششی، ناشی از وجود میلگردهای خم شده درون بتن است. آرماتوربندی به معنای استفاده از میلگردهای خم شده درون بتن است تا بتوان به این وسیله مقاومت آن را افزایش داد. برای اتصال میلگردها به یکدیگر از نوعی سیم مفتول قوی و مستحکم استفاده می‌شود تا بتوان از این طریق میلگردها را به صورت محکم در کنار یکدیگر نگه داشت. برای انجام این کار از نوعی گاز انبر به نام انبر آرماتوربندی استفاده می‌شود. این انر نوکی تخت و بدون انحنا دارد که بسیار تیز است و می‌توان با استفاده از آن انواع سیم مفتول را برش داد. البته انبر آرماتوربندی برای بریدن انواع سیم، پیچ، فنر و برخی از فلزات نیز به کار گرفته می‌شود. با استفاده از این انبر می‌توان سیم‌ مفتول‌هایی با ضخامت 1 تا 4 میلی‌متر را برش داد. برخی از انبرهای قوی‌تر می‌توانند سیم‌هایی به ضخامت 6 میلی‌متر را نیز برش دهند.

انواع انبر آرماتوربندی

انواع انبر آرماتوربندی در اندازه‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانند متناسب با کاربردشان دسته‌ای کوتاه یا بلند داشته باشند. انبرهایی که دسته‌های کوتاهی دارند، راحت‌تر جابه‌جا می‌شوند. در مقابل انبرهایی که دسته‌های بلندتر دارند می‌توانند فشار بیشتری روی کار اعمال نمایند. از لبه‌های تخت کنار دهانه انبر آرماتوربندی نیز می‌توان برای ضربه زدن استفاده نمود. انبرهای آرماتوربندی را می‌توانید در ابعاد و با اشکال گوناگون در بازار پیدا نمایید.  

بهترین برندهای انبر آرماتوربندی

انبر آرماتوربندی از جمله کاربردترین ابزارآلات دستی در صنایع مختلف است که توسط برندهای زیادی در دنیا تولید و به بازار عرضه می‌شود. با توجه به کیفیت ساخت و رعایت اصول استاندارد، برندهای رونیکس و آروا به عنوان بهترین برندهای این انبر در بازار شناخته می‌شوند.

خرید انبر آرماتوربندی

انبر آرماتوربندی از جمله ابزارهای دستی پرکاربرد در صنایع مختلف است که برای بریدن یا پیچاندن انواع سیم، مفتول، پیچ و فلزات به کار گرفته می‌شود. ابعاد، انواع و جنس این ابزار مانند بسیاری از ابزارآلات دستی دیگر متفاوت بوده و بسته به نیاز استادکار انتخاب و تهیه می‌شود.

برای خرید این محصول می‌توانید به دو صورت حضوری و آنلاین از فروشگاه‌های معتبر اقدام نمایید. شرکت سازوکار سانا صنعت نوین یکی از فروشگاه‌های آنلاین مشتری مدار در زمینه فروش ابزارآلات است که با ارائه اطلاعات کامل انتخاب آگاهانه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

در فروشگاه اینترنتی سازوکار انواع انبر آرماتور از برندهای مختلف موجود هستند که می‌توانید با توجه به اطلاعات کامل و مشخصات فنی و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش به راحتی اقدام به خرید آن کنید.

قیمت انبر آرماتوربندی

با توجه به نوع انبر آرماتوربندی، نمی‌توانیم عدد دقیقی را برای قیمت این ابزارهای دستی بیان کنیم. قیمت این محصول  به عوامل مختلفی مانند نوع ابزار، برند، ابعاد و جنس آن بستگی دارد. برای مثال قیمت انبر آرماتوربندی دسته کوتاه با نوع دسته بلند آن متفاوت است.

مشاهده بیشتر