شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

تلمبه

تلمبه
مشاهده به صورت مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
    • % off 11
    تلمبه پایی تک پمپ رونیکس مدل RH-4201
    بود ‎549,800 تومان قیمت ویژه ‎489,322 تومان
  1. تلمبه پایی دو پمپ رونیکس مدل RH-4202
    تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

تلمبه 

تلمبه وسیله‌ای است که به کمک انرژی مکانیکی هوا را از مسیری خاص جمع‌آوری کرده و آن را از مسیری دیگر خارج می‌کند. به عبارتی دیگرتلمبه دستگاهی است که هوا را به صورت فشرده‌شده از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر منتقل می‌کند. معمولا ازتلمبه برای باد کردن چرخ ماشین‌، دوچرخه‌ و بعضی موارد دیگر استفاده می‌شود. به همین دلیل بسیاری از تعمیرگاه‌های وسایل نقلیه نیاز بهخرید تلمبه در انواع مختلف آن دارند.

انواع تلمبه

تلمبه به دلیل کارایی بالایی که دارد در مدل‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. اما به طور کلی سه نوعتلمبه در بازار وجود دارد:تلمبه‌ی دستی، پدالی یا پایی وتلمبه‌ی برقی و شارژی. همان‌طور که از نام این مدل‌هایتلمبه مشخص است نوع دستی و پدالی آن به صورت دستی و پایی کار می‌کند اما نوع برقی و شارژیتلمبه برای انتقال باد از انرژی الکتریکی کمک می‌گیرد. طبیعتاقیمت تلمبه‌ی برقی و شارژی به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آن کمی بیشتر از نوع دستی و پدالی است پس باید هنگام خرید یافروش تلمبه به این مورد توجه کرد.

برندهای تلمبه

برندهای مختلفی در بازار تولید تلمه وجود دارند اما از معروف‌ترین این شرکت‌ها می‌توان به رونیکس (Ronix)، آنر (Honor) و کمل (Camel) اشاره کرد.

خرید آنلاین تلمبه

خرید آنلاین «تلمبه» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه‌ای از بهترین محصولات و ابزار دستی را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش می‌کنند که تمامی قیمت‌ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند.