شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02167921330

میز برش چندکاره

مشاهده به صورت مشبک لیست

2 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
  • دستگاه شش کاره فکس مدل F60-150
   ‎39,900,000 تومان
  • فرز و میز برش با ریل فکس مدل F60-002
   تماس با 09024318680
  مشاهده به صورت مشبک لیست

  2 آیتم ها

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت نزولی
  میز برش چندکاره

  میز برش

  میز برش وسیله‌ای است که با کمک آن می‌توان به راحتی قطعات چوب، نئوپان و ام‌دی‌اف را هم به صورت افقی و هم عمودی برش داد. میز برش یک تیغه‌ای دیسکی قدرتمند دارد که به کمک یک موتور قوی به راحتی و با دقت زیاد قطعات چوب را برش می‌دهد. دقت برش در کنار قدرت موتور باعث می‌شود که قطعات برش خورده از نظر طول، عرض و ارتفاع با نیاز کاربر کاملا منطبق باشد.میز برش از یک موتور، محور انتقال نیروی موتور به تیغه، تیغه‌ی برش و یک میز مسطح تشکیل شده است. نصب این دستگاه در محل کار بسیار ساده است و می‌توان میز برش را به راحتی و در زمانی کوتاه در هر نقطه‌ای از کارگاه نصب کرد.

  انواع میز برش

  میز برش را بر اساس چگونگی عملکرد آن می‌توان به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم کرد. در نوع دستی تغییر زاویه برش و تنظیم گونیا به صورت دستی انجام می‌شود ولی در مدل‌های اتوماتیک این تغییر حالات به کمک یک کنترل‌ پیشرفته انجام می‌شود. البته از نظر نوع برش هم می‌توان میز برش را به تک تیغ و دو تیغ هم تقسیم کرد. این تقسیم‌بندی‌ها در تعیین کاربری این دستگاه و همچنینقیمت میز برش موثر است.

  برندهای میز برش

  میز برش قابلیت‌های فراوانی در برش دقیق قطعات چوب دارد و به همین دلیل بسیاری از مشاغل که به صنایع چوب مربوط می‌شوند تمایل به خرید میز برش دارند. شرکت‌های مختلفی هم در سراسر دنیا، برای اینکه بتوانند در حوزهفروش میز برش نظر مشتریان را جلب کنند، انواع گوناگونی از این دستگاه را تولید کرده‌اند. از تولید کنندگان معروف میز برش می‌توان به ماکیتا (Makita)، متالبو (Metalbo) و ان‌ای‌سی (NEC) اشاره کرد. فراموش نکنید کهقیمت میز برش هر یک از این برندها متفاوت است و هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند.

  خرید آنلاین میز برش

  خرید آنلاین «میز برش» برای بسیاری از کاربران امر دشواری است. یافتن بهترین قیمت کالا در بازار آنلاین از یک سو و عدم اطمینان به اصل بودن کالای دریافتی از سوی دیگر، از جمله این مشکلات هستند. فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی مجموعه ای از بهترین محصولات و ماشین آلات پرتابل را گردآوری کرده است. کارشناسان فروش سازوکار تلاش میکنند که تمامی قیمت ها به صورت رقابتی باشند. همچنین تمامی کالاها در سازوکار دارای 7 روز مهلت بازگشت هستند که باعث می‌شود کاربران با خیالی آسوده اقدام به خرید کالای خود نمایند