شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

متعلقات ابزار دستی

مشاهده به صورت مشبک لیست

1 آیتم

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • نگهدارنده تیغ رنده نجاری نارکس مدل 828000
   ‎669,300 تومان
  مشاهده به صورت مشبک لیست

  1 آیتم

  در هر صفحه
  تنظیم بصورت صعودی

  متعلقات ابزار دستی

  هر وسیله‌ای که به‌جای موتور با دست کار کند، ابزار دستی نامیده می‌شود. ابزار دستی انواع و کاربردهای متفاوتی دارند و مهمترین آنها عبارتند از آچار، انبر، کاتر، چکش، پیچ گوشتی، گیره، قیچی، مته و چاقو. ابزارهای مخصوص فضای باز از قبیل چنگک باغبانی، قیچی هرس و شن کش نیز از دیگر ابزارهای دستی هستند. به این نکته توجه داشته باشید که ابزارهای برقی پرتابل در گروه ابزار دستی طبقه‌بندی نمی‌شوند. تاریخچه استفاده از ابزار دستی به عصر حجر برمی‌گردد؛ یعنی از زمانی‌که از سنگ‌ها برای چکش‌کاری و برش استفاده می‌شد. در عصر برنز ابزارهای دستی با ریخته‌گری آلیاژهای مس و قلع ساخته می‌شدند و تیزتر و سخت‌تر از ابزارهای سنگی بودند. در طول عصر آهن، آهن جایگزین برنز شد و ابزارهای قوی‌تر و بادوام‌تری ساخته شدند و رومی‌ها در این دوره ابزارهایی ساختند که شبیه ابزارهای امروزی بود. پس از انقلاب صنعتی نیز ابزارسازی از حالت حرفه‌ای به تولید کارخانه‌ای تبدیل شد. متعلقات ابزار دستی با هدف افزایش کارایی این ابزار مورد استفاده قرار می‌گیرند. یعنی گاهی‌اوقات با توجه به شرایط مختلف بدون کمک متعلقات و لوازم جانبی در کنار ابزارآلات دستی، کاربرد مناسب این ابزار امکان‌پذیر نخواهد بود. متعلقات ابزار دستی با توجه به نوع و برند ابزارآلات متفاوت بوده و هرکدام از آنها نیز روش کاربرد مخصوص خودشان را دارند.

  انواع متعلقات ابزار دستی

  برای خرید متعلقات ابزار دستی باید در وهله اول به نوع ابزار مورد نظرتان توجه کنید؛ زیرا برای هر ابزاری لازم است از متعلقات و لوازم جانبی خاصی استفاده شود. گاهی این متعلقات با خرید اولیه ابزار و توسط برندِ عرضه‌کننده تامین می‌شوند و البته این موضوع به برند تولیدکننده ابزار بستگی دارد. همچنین ممکن است قطعات و لوازم جانبی ابزارآلات مختلف خراب شده و قابل تعمیر نباشند. در این شرایط لازم است متعلقات ابزار دستی مورد نیازتان را مجددا خریداری کنید. متعلقات ابزار دستی انواع مختلفی دارند. برای مثال، نگهدارنده تیغه رنده نجاری برای کاربرد در رنده نجاری دستی مناسب بوده و بسته به جنس و ابعاد و برند آن در مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسد. متعلقات جعبه بوکس شامل رابط‌ها و سری‌های مختلف این ابزار با سایزها و تعداد مختلف قطعات بوده و هر قطعه نیز کاربرد خاص خود را دارد. کیف ابزار کمری برای جابه‌جایی و استفاده از ابزارهایی مانند پیچ‌ گوشتی، چراغ قوه‌های کوچک و ... مناسب بوده و معمولا با پارچه‌های محکم و بسیار سخت ساخته می‌شود. کیف‌ها و جعبه‌های ابزار بزرگتر نیز دارای قابلیت‌هایی مانند چرخ و دسته تلسکوپی برای حرکت روی زمین بوده و می‌توان تعداد بیشتری از ابزارها را در آن قرار داد و نگهداری کرد. سری‌های مختلف پیچ گوشتی نیز از دیگر متعلقات ابزار دستی بوده و با توجه به نوع کاربری، سایز، تعداد سری، جنس، برند و ... متفاوت هستند. متعلقات قیچی باغبانی مانند فنر و تیغه نیز همراه با قیچی یا به صورت مجزا به فروش می‌رسند. تیغه و دسته قیچی مفتول بر نیز از متعلقات این ابزار هستند. چراغ قوه دستی نیز با متعلقاتی مانند کیف، شارژر خانگی و ... به فروش می‌رسد.

   برترین برندهای متعلقات ابزار دستی

  اگر قصد خرید متعلقات ابزار دستی را دارید، بهتر است ابتدا در مورد برندها و مدل‌های موجود در بازار تحقیق کنید و سپس با توجه به نوع ابزار و کاربرد مورد نیازتان، متعلقات مناسب آنها را خریداری کنید. متعلقات ابزار دستی در برندها و مدل‌های مختلفی در بازار ایران عرضه می‌شوند. در این زمینه می‌توان به برندهای معتبری نظیر نارکس، رونیکس، کابان، آروا و ... اشاره کرد که انواع این متعلقات را با مدل‌های متنوع و کیفیت مناسب تولید می‌کنند. قیمت متعلقات ابزار دستی نیز با توجه به نوع، کاربرد و برند آنها متفاوت است.

  خرید آنلاین متعلقات ابزار دستی

  ابزار دستی در نجاری و صنایع چوب و به‌طور کلی در تمام بخش‌های صنعتی و کارگاهی کاربردهای متعددی دارند و استفاده از آنها بدون وجود متعلقات مناسب امکان‌پذیر نیست. برای خرید متعلقات ابزار دستی به روش‌های مراجعه حضوری به ابزارفروشی‌ها یا جستجوی اینترنتی و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. در فروشگاه اینترنتی سازوکار متعلقات ابزار دستی با برندهای معتبر و کارایی قابل قبول موجود هستند. برچسب قیمت متعلقات ابزار دستی نیز در مدل‌های مختلف موجود در فروشگاه اینترنتی سازوکار درج شده است. با توجه به نوع نیاز، مشخصات فنی ابزار و برند منتخب خود می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش متعلقات ابزار دستی استفاده کرده و آیتم مورد نیازتان را خریداری کنید.