X
X

قیچی باغبانی

مشبک لیست

12 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
 1. قیچی باغبانی مدل SLIDY رونیکس مدل RH-3109
  اعلام قیمت و موجودی
 2. قیچی باغبانی SHARP رونیکس مدل RH-3108
  اعلام قیمت و موجودی
 3. قیچی باغبانی اینکو مدل INGCO-HPS0601
  اعلام قیمت و موجودی
 4. قیچی باغبانی نووا مدل NTS-2311 سوپر
  اعلام قیمت و موجودی
 5. قیچی باغبانی شارژی هیوندای مدل HP3018
  اعلام قیمت و موجودی
 6. قیچی باغبانی نووا مدل NTS-2310 اکو
  اعلام قیمت و موجودی
 7. قیچی هرس باغبانی اینکو مدل INGCO-HLT72011
  اعلام قیمت و موجودی
 8. قیچی باغبانی اینکو مدل INGCO-HPS0308
  اعلام قیمت و موجودی
 9. قیچی هرس باغبانی اینکو مدل INGCO-HLTS 7401
  اعلام قیمت و موجودی
 10. قیچی هرس باغبانی اینکو مدل INGCO-HLT7608
  اعلام قیمت و موجودی
 11. قیچی هرس باغبانی اینکو مدل INGCO-HLTS7608
  اعلام قیمت و موجودی
 12. قیچی هرس باغبانی اینکو مدل INGCO-HLTA7608
  اعلام قیمت و موجودی
مشبک لیست

12 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

قیچی

قیچی یکی از مهمترین ابزارهای دستی است که انواع مختلفی دارد. تاریخچه‌ی اختراع قیچی به زمان‌های بسیار دور برمی‌گردد. در گذشته قیچی‌ها تنوع حال حاضر را نداشتند اما به مرور زمان تنوع قیچی‌ها افزایش یافته و قیچی‌ها با کاربردها و انواع مختلف تولید شده‌اند.

 برخی از قیچی‌ها مانند قیچی باغبانی به صورت ویژه برای هرس شاخه‌ها، بریدن گل و گیاهان و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیچی‌های باغبانی در اشکال و با کاربردهای گوناگون ساخته می‌شوند.

هر یک از این قیچی‌ها برای برش خاصی به کار گرفته می‌شوند. با این حال مکانیزم و شیوه‌ی عملکرد تمامی قیچی‌ها با یکدیگر مشابه است. مزیت قیچی باغبانی این است که با تیغه‌های بلند آن می‌توانید به راحتی در هنگام اصلاح محوطه سازی خود یک برش یکنواخت داشته باشید. دسته‌های بلند این قیچی‌ها به شما این توانایی را می‌دهند که گیاهانی مانند پرچین حریم خصوصی، درختچه‌ها یا بوته‌های بلندتر را کوتاه ‌کنید. اگرچه دسته‌های قیچی قدرت مکانیکی خاصی ندارند اما شما می‌توانید بسته به قدرت بازوی خود، تیزی قیچی، و طول برش و دسته، شاخه ها را تا ضخامت یک اینچ برش دهید.

انواع قیچی باغبانی

قیچی‌های باغبانی انواع مختلفی دارند. برخی از آن‌ها به صورت اختصاصی برای هرس کردن شاخه‌ها استفاده می‌شوند، برخی دیگر از این قیچی‌ها نیز برای کوتاه کردن برگ‌ها دیگر گیاهان کاربرد دارند. با این حال تمامی قیچی‌ها کار یکسانی را انجام می‌دهند و در مرتب سازی باغ به شما کمک می‌کنند.

بهترین برندهای قیچی باغبانی

بسیاری از برندهایی که در زمینه تولید ابزارآلات باغبانی فعالیت دارند، انواع قیچی‌های باغبانی را نیز تولید می‌کنند. نکته‌ی قابل توجه این است که برخی برندها برای ساخت قیچی‌ها از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌کنند که این موجب دوام بیشتر قیچی و کیفیت برش بهتر می‌شود. برندهایی مانند رونیکس، نووا، آروا و اینکو در زمره بهترین سازندگان انواع قیچی باغبانی وجود دارند. سازوکار با ارائه انواع قیچی‌‌های باغبانی، برندهای معتبر زیادی را پوشش می‌دهد.

خرید قیچی باغبانی

هنگام خرید قیچی باغبانی باید توجه کنید که آن را برای برش و یا کوتاه کردن چه چیزی استفاده می‌کنید. برای خرید قیچی می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. در سازوکار تنوع بالایی از قیچی‌های باغبانی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به صورت دقیق بررسی کرده و خرید خود را در چند دقیقه کوتاه نهایی کنید.

قیمت قیچی باغبانی

قیمت قیچی باغبانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. هرچه قیچی از برند بهتری باشد و از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد، قیمت بالاتری دارد. در برخی موارد قیچی‌های باغبانی به صورت شارژی تولید می‌شوند، قیمت این قیچی‌های باغبانی نسبت به قیچی‌های دستی، قیمت بیشتری دارند.

 

 
مشاهده بیشتر