شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

دمنده

مشاهده به صورت مشبک لیست

8 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • % off 11
  دمنده 680 وات رونیکس مدل 1205
  بود ‎1,598,000 تومان قیمت ویژه ‎1,422,220 تومان
  • % off 11
  دم برقی 2 اینچ رونیکس مدل 1221
  بود ‎1,098,000 تومان قیمت ویژه ‎977,220 تومان
  • % off 11
  دم برقی 2.5 اینچ رونیکس مدل 1222
  بود ‎1,398,000 تومان قیمت ویژه ‎1,244,220 تومان
 1. دمنده مکنده 800 وات اینکو مدل INGCO-AB8008
  تماس با 02162721
 2. دمنده مکنده 600 وات اینکو مدل INGCO-AB6008
  تماس با 02162721
 3. بلوور دیمردار دی سی ای مدل AQF32
  تماس با 02162721
 4. بلوور صنعتی 680 وات پوکا مدل BL6001
  تماس با 02162721
 5. دم برقی 3 اینچ رونیکس مدل 1223
  تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

8 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

دمنده

دمنده ابزاری است که جریان هوا را با استفاده از موتور الکتریکی، پروانه و ایرفویل در یک فضای کاری به‌روشی موثر و کارآمد افزایش می‌دهد. هدف و عملکرد دمنده‌های صنعتی افزایش جریان هوا و حذف آلاینده‌ها، گردوغبار، جرم و ذرات معلق در فضاهای کاری است. این ابزارهای فنی برای تولید فشار بالاتر از یک فن با نسبت 1.11 به 1.2 طراحی شده‌اند و عملکردی مابین فن و کمپرسور دارند. در دمنده فشار ورودی کم بوده و در خروجی بیشتر است، چراکه انرژی جنبشی تیغه‌ها باعث افزایش فشار هوا در خروجی می‌شود. معمولا از دمنده‌ها در صنایع مختلف برای فشارهای متوسط یعنی فشار بیشتر از فن و کمتر از کمپرسور استفاده می‌شود. دمنده‌های صنعتی گریز از مرکز، از نوع محوری یا جابجایی مثبت هستند. دمنده‌های گریز از مرکز حاوی سیستم چرخ دنده بوده و در یک یا چند مرحله ساخته می‌شوند. مدل‌های دمنده صنعتیِ محوری در فن‌های خانگی با شفت مرکزی و حاوی تیغه استفاده می‌شوند و دمنده‌های با جابجایی مثبت دارای ساختاری دوار هستند. دستگاه‌های دمنده هوا ابزار برقی ساده و کارآمدی هستند که در منازل و صنایع مختلف برای ازبین‌بردن گردوغبار از آنها استفاده می شود. می‌توان از دمنده‌های هوا برای گجت‌ها و ابزار الکترونیکی که قطعات ظریفی دارند و با پارچه تمیز نمی‌شوند، استفاده کرده تا بتوان گردوغبار این قطعات را با فشار هوای پیوسته پاک کرد. این ابزار بادوام و کارآمد موجب استفاده بهینه از زمان شده و تلاشی را که صرف تمیزکاری و گردگیری قطعات و فضاهای مختلف می‌شود، کاهش می‌دهد. عموما نحوه کار این ابزار به این صورت است که یک پروانه در مرکز دمنده هوا را می‌مکد و یک جریان مارپیچی هوا ایجاد می‌کند. در نتیجه، فشاری دینامیکی ایجاد می‌شود که باعث می‌شود هوا در میان یک مسیر منحنی جریان یابد و از دمنده خارج شود. سطوح مختلف سرعت برای انواع مختلف کاربردهای صنعتی نظیر تمیزکردن قطعات الکترونیکی، جمع‌آوری برگ‌ها در محوطه باغ و غیره در این ابزار قابل تنظیم هستند.

انواع دمنده

دمنده‌های هوا برحسب قدرت موتور، طراحی تیغه‌ها و نیز اندازه و کاربرد انواع مختلفی دارند. در دمنده‌های جلو منحنی طراحی تیغه در جهت منحنی بوده و در نتیجه، هنگام چرخش تیغه‌ها با سرعت کم، شتاب بیشتری ایجاد می‌شود. در دمنده‌های عقب منحنی تیغه‌ها نسبت به تیغه‌های مدل قبلی با سرعت بسیار بیشتری می‌چرخند. درنتیجه، کاربرد این دمنده‌ها در اهدافی که نیاز به فشار استاتیکی بالا دارند، مناسب است. دمنده‌های ایرفویل دارای تیغه‌ها یا پروانه‌های ایرفویل بوده و این تیغه‌ها به‌تدریج به سمت پایین خم شده و به سمت انتهای بیرونی باریک می‌شوند. از دمنده‌های رادیال نیز در سیستم‌های اگزوز کوچک استفاده می‌شود. در این دمنده‌ها تیغه‌ها خمیده نیستند و اغلب به‌عنوان خنک‌کننده استفاده می‌شوند. باوجودی‌که طیف گسترده‌ای از انواع دمنده‌های صنعتی در بازار موجود هستند، اما تعداد کمی از آنها به دلیل استحکام، قابلیت اطمینان و انعطاف‌پذیری کافی برای سازگاری با شرایط مختلف مناسب بوده و این امکان را فراهم می‌کنند که کار تولید در مقیاس بزرگ و به طور کارآمد، قابل اعتماد، سریع و موثر انجام شود. دمنده‌های صنعتی جابه‌جایی مثبت که دمنده‌های لوب نیز نامیده می‌شوند، هوا را با کمک یک سوپاپ اطمینان در زمان، فشار، سرعت و جهت خاصی آزاد می‌کنند. هوا وارد محفظه دمنده شده و از خروجی خارج می‌شود. این طراحی باعث می‌شود دمنده بتواند جریان و فشار هوا را ثابت نگه دارد. دمنده‌های صنعتی گریز از مرکز قابلیت بالایی در انتقال مداوم گاز و هوا و نیز مسدودکردن آلاینده‌های هوا دارند و به همین دلیل متداول‌ترین نوع دمنده صنعتی هستند که در سیستم‌های تهویه از آنها استفاده می‌شود. دمنده‌های صنعتی احیاکننده که دمنده‌های هوای فشرده با جریان بالا نامیده می‌شوند، جریان سریع هوای فشرده را با فشار کم یا خلاء تولید می‌کنند. دمنده‌های صنعتی بازیابی بخار نوعی دمنده گریز از مرکز هستند که برای جمع‌آوری بخارات گاز و سوخت از آنها استفاده می‌شود تا این بخارات مضر وارد اتمسفر نشوند.

برترین برندهای دمنده

برندهایی از قبیل اینکو، سمپراکس، رونیکس، آروا، بوش و ... انواع دمنده را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. دمندهای تولیدشده در هریک از این برندها و مدل‌ها نیز مشخصات فنی و کاربرد خاص خود را دارند. درصورتی‌که قصد خرید دمنده را دارید، ابتدا با مطالعه و تحقیق در مورد برندهای موجود در بازار و مشخصات فنی آنها اطلاعات کافی را کسب کنید. سپس با توجه به قیمت دمنده و توان پرداختتان مدل متناسب با نیازتان را خریداری کنید.

خرید آنلاین دمنده

دمنده ابزاری برقی و مکانیکی است که برای گردش هوا از آن استفاده می‌شود. همچنین، دارای کاربردهای متفاوت صنعتی، خدماتی و تاسیساتی بوده و در فضاهای کاری مختلف از آن استفاده می‌شود. برای خرید دمنده می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. دمنده و مکنده در انواع برندها و مدل‌ها در فروشگاه اینترنتی سازوکار با عملکرد قابل قبول و برند معتبر موجود بوده و برای اطلاع از قیمت دمنده نیز می‌توانید به برچسب قیمت درج‌شده در مدل‌های آن در فروشگاه اینترنتی سازوکار مراجعه کنید. در نهایت با توجه به نوع نیاز، مشخصات هر ابزار و برند و مدل منتخب می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش دمنده در فروشگاه اینترنتی سازوکار استفاده کرده و آیتم متناسب با نیازتان را خریداری کنید.