شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721
شماره واتس اپ 09024318680
پشتیبانی و سفارش تلفنی : 02162721

بلوور

مشاهده به صورت مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی
  • % off 11
  بلوور (دمنده-مکنده) 400 وات رونیکس مدل 1206
  بود ‎1,198,000 تومان قیمت ویژه ‎1,066,220 تومان
  • % off 11
  بلوور (دمنده-مکنده) 600 وات رونیکس مدل 1207
  بود ‎1,298,000 تومان قیمت ویژه ‎1,155,220 تومان
 1. دمنده مکنده 600 وات سمپراکس مدل SEB2801
  تماس با 02162721
مشاهده به صورت مشبک لیست

3 آیتم ها

در هر صفحه
تنظیم بصورت صعودی

بلوور

بلوور یا دمنده و مکنده، ابزاری است که گازها را با انتقال انرژی و افزایش فشار و سرعت گاز به سمت خروجی یا ورودی هدایت می‌کند. این ابزارها دامنه کاربرد گسترده‌ای دارند و به‌صورت بلوورهایی با ابعاد بزرگ و در کاربردهایی نظیر ماشین آلات تولید و محوطه‌های عاری از گردوغبار و همچنین به‌صورت ابزارهایی کوچک و در دستگاه‌هایی مانند لوازم خانگی یا رایانه‌های شخصی تعبیه می‌شوند و به‌منظور دمش هوا برای تهویه یا خنک‌کردن قطعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این ابزار در صنایع چوب نیز برای تمیزکردن سطوح چوبی و مکش گردوغبار و ذرات خاک اره از روی قطعات چوبی استفاده می‌شود. بلوور سه عملکرد اصلی یعنی گرمایش، سرمایش و تقویت جریان هوا را برعهده دارد. باوجودی‌که طراحی این ابزار از انواع ساده تا پیچیده متغیر است، اما بیشتر بلوورها معمولا از نوعی قطعه‌ی فن‌مانند ساخته می‌شوند. در برخی از دمنده‌ها نیز از پمپ‌های فشار برای حرکت هوا یا سایر گازها استفاده می‌شود. دمنده‌های گرمایشی هوای گرم یا داغ را به مناطق سردتر هدایت می‌کنند. کاربرد این ابزارها در عملیات خشک‌کردن، ذوب و جوشکاری مفید بوده و به کاربران کمک می‌کند تا گرمای شدید را در بخش‌های خاصی مانند اتاق گرمایش صنعتی یا کانوایر متمرکز کنند. بسیاری از خشک‌کن‌های صنعتی را می‌توان در گروه دمنده‌ها و مکنده‌های گرمایشی قرار داد. به این نکته نیز توجه کنید که اصطلاح بلوور اغلب به فن‌های خنک‌کننده و دمنده‌های گریز از مرکز اطلاق شده و از فن‌های خنک‌کننده در دستگاه‌های مختلفی نظیر کامپیوتر، ماشین آلات سنگین و سیستم‌های تهویه مطبوع استفاده می‌شود. این فن‌ها در ماشین‌ها و ابزارِ با خروجی دمای بالا مانع از گرم‌شدن بیش از حد و تخریب قطعه می‌شوند.

بلوورهای خنک‌کننده با دو مکانیزم کار می‌کنند، یعنی یا هوای خنک‌تر را به سیستم یا تاسیسات تهویه مطبوع می‌فرستند یا به شکل فن خروجی عمل کرده و هوای گرم را از سیستم خارج می‌کنند. فن‌های مکنده سقفی‌ مثال‌های خوبی از بلوور خنک‌کننده هستند. از بلوور برای تقویت جریان هوا نیز استفاده می‌شود. همچنین در برخی موارد آنها گازهای خطرناک را به مناطق آلودگی‌زدایی هدایت کرده یا محصولات جانبی و غیر ضروری را دفع می‌کنند. از برخی انواع بلوور نیز در عملیات پوشش‌دهی و روکش‌کاری یا حذف ذرات گردوغبار و پودر استفاده می‌شود. کاربرد این ابزارهای دمنده و مکنده در بسیاری از فرآیندهای تولید و محوطه‌های عاری از گردوغبار ضروری است. همچنین انواع بلوور اجزای مهمی در هودهای بخار، تجهیزات تبرید و سیستم‌های اکستروژن پلاستیک هستند. بیشتر سیستم‌های دمنده و مکنده براساس سنسورهای یکپارچه کار می‌کنند. این سنسورها مانند یک ترموستات یا فشارسنج و ابزارهای اندازه‌گیری دبی و دما عمل کرده و بلوور به‌گونه‌ای طراحی می‌شود که با توجه به داده‌های سنسور خاموش و روشن شده یا می‌تواند با سرعت‌های متفاوتی کار کند. معمولا ظرفیت بلوور برحسب فوت یا متر مکعب در دقیقه بیان می‌شود و این واحد، حجم هوای جابجاشده توسط بلوور را نشان می‌دهد. معمولا بلوورهای با سروصدای کم پرطرفدارتر هستند.

انواع بلوور

بلوور انواع مختلفی دارد و در مدل‌های برقی یا شارژی و همچنین به‌صورت ابزار فقط دمنده یا مکنده و نیز ترکیبی از عمکردهای دمنده و مکنده توسط برندهای مختلف تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. بلوور همان‌طورکه پیشتر بحث شد با توجه به کاربرد مورد نظر نیز انواع مختلفی دارد. برای مثال بعضی از انواع بلور در صنعت نجاری و بعضی دیگر در سیستم‌های گرمایشی یا به‌عنوان فن و خنک‌کننده استفاده می‌شوند. همچنین انواع بلور با توجه به وزن و ابعاد ابزار، ولتاژ، قدرت موتور، سرعت، اقلام همراه و ... متفاوت هستند.

برترین برندهای بلوور

برندهایی نظیر رونیکس، دی سی ای، پوکا، آیرون مکس، کرون و ... انواع بلوور را در مدل‌های مختلف تولید می‌کنند. برای خرید بلوور لازم است با مشخص‌کردن کاربرد مورد نظر، همچنین با مطالعه در مورد برندها و مدل‌های مختلف این ابزارها و مشخصات فنی آنها انتخاب مناسبی داشته باشید و با توجه به قیمت بلوور در برندهای مختلف و توانایی پرداختتان برای خرید این ابزار پرکاربرد اقدام کنید.

خرید آنلاین بلوور

بلوور یکی از ابزارهای برقی و شارژی است که کاربردهای صنعتی و خانگی متفاوتی دارد و در انواع و برندهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود. برای خرید بلوور می‌توانید با مراجعه حضوری یا جستجوی اینترنتی و آنلاین و در فروشگاه‌های معتبر مجازی اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی سازوکار یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی در ایران بوده و انواع بلوور با برندهای معتبر و متنوع در آن موجود است. برای اطلاع از قیمت بلوور به برچسب قیمت آن در فروشگاه اینترنتی سازوکار توجه کنید. در نهایت با توجه به نوع نیاز، مشخصات هر ابزار و برند و مدل منتخب می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش بلوور در فروشگاه اینترنتی سازوکار استفاده کرده و ابزار متناسب با نیازتان را خریداری کنید.